علی یاسینی هر جای شهر | دانلود اهنگ هر جای شهر علی یاسینی رایگان با کیفیت عالی + متن کامل

علی یاسینی – هر جای شهر

دانلود اهنگ جدید علی یاسینی به نام هر جای شهر با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ هر جای شهر علی یاسینی از رسانه موزیکیشو

Ali Yasini Har Jaye Shahr Download mp3 320 + Lyrics text

علی یاسینی – هر جای شهر

متن آهنگ علی یاسینی – هر جای شهر

هرجای شهرو میگردم ما با هم خاطره داریم آخر عمرمه اون روز که ازم چشم برداری الان تو همون خیابونم که با هم راه میرفتیم اگه این آدما میذاشتن تا خود ماه میرفتیم مگه کل این دنیا چندتا مثل تو داره بیا که این دلم بی تو تنهاس بی کس و کاره منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر دلو بردار هرجایی ببر نگهش دار پیش خودت میدونی من فقط دلم میخواد خودتو دلم خوشه به بودن تو نبینم هیچکسی و دورت منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر دلو بردار هرجایی ببر نگهش دار پیش خودت میدونی من فقط دلم میخواد خودتو دلم خوشه به بودن تو نبینم هیچکسی و دورت نباشی خوابم نمیبره شب چشم باز بیا تو دستات بچه شم باز همه بهم میگن دستت انداخت تو ببین چند باره میزنی زیر حرفات هی میگی این دفعه فرق داره این دفعه منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر دلو بردار هرجایی ببر نگهش دار پیش خودت میدونی من فقط دلم میخواد خودتو دلم خوشه به بودن تو نبینم هیچکسی و دورت منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر دلو بردار هرجایی ببر نگهش دار پیش خودت میدونی من فقط دلم میخواد خودتو دلم خوشه به بودن تو نبینم هیچکسی و دورت منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر دلو بردار هرجایی ببر نگهش دار پیش خودت میدونی من فقط دلم میخواد خودتو دلم خوشه به بودن تو نبینم هیچکسی و دورت

دانلود اهنگ محبوب و دوستداشتنی علی یاسینی هرجای شهر با بهترین کیفیت

دانلود آهنگ یوسف زمانی کافه

دانلود آهنگ شهاب مظفری مرد

آهنگ جدید حصین ابلیس و اپیکور بنام دیدگاه

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو قسم

دانلود موزیک ویدیو جدید امیر تتلو جهنم 2020

دانلود موزیک شهاب مظفری به نام دیدار به همراه متن کامل

اهنگ شرم از گرشا رضایی به همراه متن کامل ترانه با کیفیتی عالی

تو ,دلم ,شهر ,جای ,یاسینی ,خودت ,هر جای ,میدونی من ,خودت میدونی ,من فقط ,فقط دلم
مشخصات
آخرین جستجو ها