ناصر زینعلی قید خوبارو برام زدی | دانلود اهنگ جدید ناصر زینعلی مجسمه + متن

ناصر زینعلی – مجسمه

دانلود اهنگ جدید ناصر زینعلی به نام مجسمه با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ مجسمه ناصر زینعلی از رسانه موزیکیشو

Naser Zeynali Mojasameh Download mp3 320 + Lyrics text

ناصر زینعلی – مجسمه

متن آهنگ ناصر زینعلی – مجسمه

قید خوبارو برام زدی پا به پاهای من اومدی باغچه ی قلبمو گل کاشتی واسه زندگیم اومد داشتی عشقو دادی یاد این دیوونه ساختی یه خونه از این ویرونه کم که میارم میگیرم هی نشونت میام سر میذارم رو جای امن شونت وقتی نم نم آسمون تاریک میشه شب میزنه دو تا دل میمونه که باهم مرتب میزنه پیله میشم به تو کم کم پیش من پروانه شی وقت لالایی بیا روی گل قلبم بشین وقتی نم نم آسمون تاریک میشه شب میزنه دو تا دل میمونه که باهم مرتب میزنه پیله میشم به تو کم کم پیش من پروانه شی وقت لالایی بیا روی گل قلبم بشین مجسمه ساختم ازت توی میدون دلم یه نفس میگردم هی دورت به صورتت خیره میشم گرمه مث نور شمع میزنم از تو چشام پل بهت وقتی نم نم آسمون تاریک میشه شب میزنه دو تا دل میمونه که باهم مرتب میزنه پیله میشم به تو کم کم پیش من پروانه شی وقت لالایی بیا روی گل قلبم بشین وقتی نم نم آسمون تاریک میشه شب میزنه دو تا دل میمونه که باهم مرتب میزنه پیله میشم به تو کم کم پیش من پروانه شی وقت لالایی بیا روی گل قلبم بشین

دانلود اهنگ جدیدمجمسه از ناصر زینعلی در رسانه موزیکیشو 

دانلود آهنگ یوسف زمانی کافه

دانلود آهنگ شهاب مظفری مرد

آهنگ جدید حصین ابلیس و اپیکور بنام دیدگاه

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو قسم

دانلود موزیک ویدیو جدید امیر تتلو جهنم 2020

دانلود موزیک شهاب مظفری به نام دیدار به همراه متن کامل

اهنگ شرم از گرشا رضایی به همراه متن کامل ترانه با کیفیتی عالی

کم ,میزنه ,نم ,ناصر ,مجسمه ,زینعلی ,ناصر زینعلی ,به تو ,تو کم ,کم پیش ,میشم به
مشخصات
آخرین جستجو ها