مسیح و آرش AP من معذرت میخوام | دانلود اهنگ جدید مسیح و آرش + متن

مسیح و آرش – من معذرت میخوام

دانلود اهنگ جدید مسیح و آرش به نام من معذرت میخوام با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ من معذرت میخوام مسیح و آرش از رسانه موزیکیشو

Masih & Arash Man Mazerat Mikham Download mp3 320 + Lyrics text

مسیح و آرش – من معذرت میخوام

متن آهنگ مسیح و آرش – من معذرت میخوام

میگن از هر دست بدی از همون دست پس میگیری جز تو پس برو با من نباش که این قلب سنگی بی عاطفس من از قصد بدم که بری میترسم دست دست کنم من خستم نه اصلا دلم نمیاد که خستت کنم معذرت میخوام که بد میشم گاهی دست از سرم بردار از منه تکراری من تو حالم خودم نیستم جدیدا غریبم با همه این روزا بد مریضم برو خوش باش عزیزم برو خوش باش عزیزم زیر بارون و برف خیسم بی چتر میرم شبیه من ندیدن برو خوش باش عزیزم برو خوش باش عزیزم من تو حالم خودم نیستم جدیدا غریبم با همه این روزا بد مریضم برو خوش باش عزیزم برو خوش باش عزیزم زیر بارون و برف خیسم بی چتر میرم شبیه من ندیدن برو خوش باش عزیزم برو خوش باش عزیزم قلب من بعد تو بد شکست خوب این واسه تو درس شه پس الان برو الان نمون که میره دودش تو چشم هردومون معذرت میخوام که بد میشم گاهی دست از سرم بردار از منه تکراری من تو حالم خودم نیستم جدیدا غریبم با همه این روزا بد مریضم برو خوش باش عزیزم برو خوش باش عزیزم زیر بارون و برف خیسم بی چتر میرم شبیه من ندیدن برو خوش باش عزیزم برو خوش باش عزیزم معذرت میخوام که بد میشم گاهی دست از سرم بردار از منه تکراری من تو حالم خودم نیستم جدیدا غریبم با همه این روزا بد مریضم برو خوش باش عزیزم برو خوش باش عزیزم زیر بارون و برف خیسم بی چتر میرم شبیه من ندیدن برو خوش باش عزیزم برو خوش باش عزیزم

دانلود اهنگ جدید و عاشقانه مسیح و آرش به نام من معذرت میخوام از رسانه موزیکیشو

دانلود آهنگ یوسف زمانی کافه

دانلود آهنگ شهاب مظفری مرد

آهنگ جدید حصین ابلیس و اپیکور بنام دیدگاه

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو قسم

دانلود موزیک ویدیو جدید امیر تتلو جهنم 2020

دانلود موزیک شهاب مظفری به نام دیدار به همراه متن کامل

اهنگ شرم از گرشا رضایی به همراه متن کامل ترانه با کیفیتی عالی

برو ,خوش ,باش ,معذرت ,میخوام ,تو ,خوش باش ,باش عزیزم ,برو خوش ,معذرت میخوام ,عزیزم برو ,نیستم جدیدا غریبم ,خودم نیستم جدیدا
مشخصات
آخرین جستجو ها